Współpraca Kumibex w zakresie surowców

Firma KUMIBEX, na przestrzeni lat współpracowała i nadal współpracuje z wieloma producentami komponentów potrzebnych do wytworzenia pianki poliuretanowej. Efektem jest wytrzymała piana systemowa, występująca w dwóch postaciach - zamknięto oraz otwarto komórkowej. Dzieje się tak począwszy od 1992 r., kiedy firma, w oparciu o aprobatę techniczną ITB w Warszawie, wprowadziła wykorzystujące elastomer systemy natryskowe pianek firmy BASF Elastogran na polski rynek.

Kolejno, współpracując z firmą Alfa Systems (obecnie Stepan Europe), testowała i wdrażała pierwsze w Polsce powłoki natryskowe pianek. W dalszej kolejności swoje doświadczenia dzieliła z firmą PRODEX (obecnie PCC PRODEX). Dzięki współpracy międzynarodowej, wprowadziła na rynek polski systemy holenderskiej firmy RESINA Chemie, której wysoką jakość wyrobów oraz nowoczesne rozwiązania doceniło przedsiębiorstwo BAYER Material Science, kupując firmę w 2009 r.

Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług oraz dużemu zapotrzebowaniu na regularne i powtarzalne dostawy surowcowe, Kumibex podjęła w 2006 r. współpracę z firmą Synthesia Espanola - wiodącego na świecie dostawcy systemów natryskowych. Dzięki owocnej współpracy została opracowana aprobata techniczna na cztery systemy natryskowych pianek poliuretanowych.

Rezultatem ponad 20-to letniej współpracy z dostawcami komponentów, KUMIBEX oferuje pianki poliuretanowe w dwóch rodzajach:

PIANKI ZAMKNIĘTOKOMÓRKOWE,

PIANKI OTWARTOKOMÓRKOWE.

Zadaj pytanie na temat tego produktu:

Wymagane *