flexopol pro 1

Skrócony opis:

Flexopol Pro to maksymalna ochrona dachu, szczególnie dla inwestora, właściciela spółdzielni, czy gospodarza domku jednorodzinnego, któremu zależy nie tylko na termorenowacji dachu, ale również na bardzo długiej gwarancji (solidny dach). Nie stoi na przeszkodzie fakt, że dotychczasowe pokrycie dachowe było wykonane z papy, która wymagała co kilka lat poprawek. Pianka poliuretanowa zamkniętokomórkowa położona na papę (ocieplenie, termoizolacja,hydroizolacja), wzmocniona dodatkowo warstwą ochronną flexopol Pro dalej rewelacyjne efekty w zakresie ocieplania i hydroizolacji. Przekonaj się sam jak długa może być gwarancja na dach, poznając szczegóły produktu lub zapytaj doradcę przez formularz kontaktowy.

Parametry techniczne:

Gwarancja

- wzmocniona 10 lat

- ciężka 15 lat (powłoka hybrydowa elastomerowa wykonanana natryskiem przy pomocy tej samej maszyny dozującej jak dla pianek poliuretanowych)

Aplikacja

- lakier ochronny jako dyspersja akrylowa FLEXOPOL® wraz z posypką łupkową zabezpieczająca piankę przed działaniem szkodliwych promieni UV oraz oddziaływania ptactwa

- podczas aplikacji pierwszej warstwy lakieru ochronnego wykonywana jest posypka łupkowa fyllitowa specjalna (frakcja 1,5-2,5 mm, zużycie 1,5-2 kg)

 

Zadaj pytanie na temat tego produktu:

Wymagane *