Przegląd po sezonie? Zapisz się już dziś i odbierz 25 % rabatu na usługę i części zamienne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym Klientów, przygotowaliśmy specjalny program dzięki któremu możesz zaoszczędzić nawet jedną czwartą wydatków związanych z naprawą urządzenia. Oferta adresowana jest głównie do Klientów serwisu, którzy oczekują szybkiego, pełnego lub ekonomicznego przeglądu po zakończonym sezonie. Umów się na termin przeglądu z wyprzedzeniem (od 1 października do 1 marca), i oszczędzaj czas i pieniądze!

 

Serwis i naprawy

Kumibex sp. z o.o. jako autoryzowany dystrybutor firmy GRACO zapewnia pełne wsparcie serwisowe dla oferowanych urządzeń i linii technologicznych. Oferta usług serwisowych, od początku funkcjonowania, jest zorientowana na potrzeby klienta. Gwarantujemy niezawodność, rzetelność, szybkość reakcji i zrozumienie. Zdajemy sobie sprawę, że każdy przestój, każda awaria, to straty finansowe, spadek prestiżu i brak ciągłości funkcjonowania firmy, dlatego też kilkuosobowa kadra, składająca się z inżynierów i techników serwisu zapewnia dużą dyspozycyjność i obsługę na najwyższym poziomie.

Wachlarz usług serwisowych naszej firmy obejmuje:

- techniczne przeglądy okresowe, gwarancyjne i pogwarancyjne, urządzeń i linii technologicznych,

- stałą opiekę techniczną i szybka pomoc w przypadku awarii,

- bieżące naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, usuwanie usterek i uszkodzeń oraz wymianę materiałów eksploatacyjnych,

- przygotowanie urządzeń do przestojów sezonowych,

- doradztwo w zakresie doboru części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych,

- możliwość podpisania stałej umowy serwisowej, z określeniem harmonogramu przeglądów, ustaleniem indywidualnych czasów reakcji oraz utrzymywaniem stałego repozytorium części zamiennych, niezależnego od magazynu ogólnego.

 

Procedury

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z procedurami obsługi (dostępne w dziale ). W celu ułatwienia i przyśpieszenia obsługi, informacje o usterkach i awariach prosimy przesyłać przez formularz.

 

Zadaj pytanie na temat tego produktu:

Wymagane *