Kumibex sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy GRACO – marki szanowanej, znanej i cieszącej się ogromnym zaufaniem.

Oferowane przez nas urządzenia GRACO cechuje wysoka jakość, niezawodność - nawet przy bardzo długich okresach eksploatacji, długoletnie wsparcie techniczne gwarantujące ciągłą dostępność części zamiennych oraz stabilność i trwałość zastosowanych patentów i rozwiązań konstrukcyjnych. Wszystko to sprawia, że urządzenia GRACO, to nie tylko doskonała inwestycja, ale przede wszystkim znakomity sprzęt, który, jak się niejednokrotnie zdarza, w okresie swojego życia dwukrotnie lub trzykrotnie zmianie właściciela.

Stąd też nasza firma tak ogromną uwagę przywiązuje do urządzeń GRACO, GUSMER i GLASCRAFT funkcjonujących na rynku wtórnym. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie oceny stanu technicznego używanych urządzeń, przygotowania kosztorysu naprawy, czynności serwisowych, przeszkolenia kolejnych właścicieli czy pośrednictwa i pomocy w transakcji sprzedaży.

Urządzenia i podzespoły używane, prezentowane w naszej ofercie, są sprawdzone i w pełni sprawne w bardzo dobrym stanie. Każdy z nich ma wystawiony certyfikat wykonania diagnostyki i poprawności działania, zgodny ze standardowym programem przeglądów i czynności serwisowych.

Urządzenia i podzespoły używane dostępne w naszej ofercie:

 

Zadaj pytanie na temat tego produktu:

Wymagane *