poliuretanspray 3

 

Termo- i hydroizolacje nowych dachów na bazie systemów PoliuretanSpray:

- Usługi w zakresie wykonania poszycia dachu na nowopowstałych budynkach w technologii PoliuretanSpray. Gwarantujemy uzyskanie najlepszych parametrów izolacji termicznej z jednoczesną wieloletnią gwarancją na szczelność przeciw wodom opadowym. Specjalizujemy się w realizacji dachów zielonych.

Termorenowacje dachów istniejących z dowolnym poszyciem bez konieczności zrywania:
- Usługi renowacji oraz remonty istniejących dachów w technologii PoliuretanSpray pozwalają ograniczyć koszty związanych z utylizacją starego poszycia (np. papa stosowana w przypadku dachu płaskiego). Nie dociążają konstrukcji nośnej dachu w sposób istotny wymagający przeliczeń. Pozwalają na dalsze wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

UWAGA ! W ramach prac remontowych związanych z naprawą dachu uzyskujemy dodatkowy element dotyczący polepszenia izolacji termicznej.

Renowacje dachów z poszyciem z piany poliuretanowej. Firma podejmuje wyzwanie jakim jest remont dachów wykonanych w przeszłości w technologii natrysku pianki poliuretanowej, w przypadku gdy firmy wykonującej usługę już nie ma lub firma uchyla się od prac naprawczych.

Odnawianie powłok refleksyjnych przeciw UV
Aplikacja
różnego rodzaju powłok refleksyjnych chroniących poszycia z pianki poliuretanowej przed oddziaływaniem promieni UV oraz innych czynników, takich jak np. ptaki. Firma oferuje wydłużone okresy gwarancji na 5, 15 i 25 lat oraz wyjątkowo konkurencyjne ceny!

Cennik usług, czyli Ile kosztuje remont dachu?

Wiele osób planujących remont myśli: „ Zlecę remont dachu. Jaką kwotę będę musiał/a na to przeznaczyć?”. Nie ma prostej odpowiedzi ponieważ koszt remontu jest uzależniony od rodzaju (i rozmiaru) zlecenia. Nasi pracownicy na podstawie indywidualnych wymagań Klienta, na miejscu oszacowują kosztorys prac remontowych.

Karta usługi

Zadaj pytanie na temat tej usługi:

Wymagane *