fotowoltaika 2

Firma Kumibex sp. z o.o. korzystając z dużego doświadczenia pracowników w zakresie tworzenia konstrukcjach stalowych (ponad trzydzieści lat) oraz aplikacji pianki poliuretanowej na pokrycia dachowe zewnętrzne (blisko dwadzieścia lat) w ostatnich latach poszerzyła swoją działalność o montaż paneli fotowoltaicznych. Zlecając instalację paneli pv firmom bez doświadczenia narażacie się Państwo na uszkodzenia dachu. Firma Kumibex, która specjalizuje się w termorenowacji dachów, bez problemu sprosta nawet najtrudniejszym wymaganiom ze strony klienta. Dlaczego?

 

Zaletą naszej firmy jest kompleksowość działania:

- nie ograniczają nas kształty profili konstrukcyjnych podtrzymującej panele (własne zaplecze konstrukcji stali)

- specjalizujemy się w montażu paneli pv na dachach z pianki poliuretanowej (własne zaplecze ekip tryskających piankę pur)

- wykonujemy dachy z pianki poliuretanowej (termoizolacja) w połączeniu z panelami pv, które pozwalają uzyskać znakomite efekty. Dachy są odporne na drgania, pracę konstrukcji do których przymocowane są panele. Ponadto przejawiają wysokie albedo (odbijanie promienii słonecznych) dzięki czemu energia jest w pełni wykorzystana (promienie nie zatrzymują się na czarnym dachu np. z papy)

- szybkość realizacji (nie ogranicza nas czas oczekiwania na nietypową konstrukcję pod panele pv)

- kompleksowość działania (nie musicie Państwo korzystać z osobnej ekipy od montażu paneli pv, osobnej od termorenowacji dachu)

- wnioski na dotacje jeśli skorzystasz z naszej oferty pomożemy Ci przygotować wniosek na dotacje

 

Zadaj pytanie na temat tego produktu:

Wymagane *