konstrukcje stalowe Śląsk

Firma Kumibex sp. z o.o. od początku swojej działalności zajmuje się również tworzeniem konstrukcji stalowych. Nowoczesny park maszyn oraz profesjonalna kadra pozwala osiągać najwyższą jakość produktów, i świadczyć szeroki zakres usług.

Palenie plazmowe

Posiadamy w swojej ofercie kilka rodzajów wypalarek w tym m.in. tą najlepszą - plazmową. Olbrzymie doświadczenie, które posiadamy w branży pozwala spełnić potrzebny nawet najbardziej wymagających klientów. Wypalanie plazmowe jest obecnie najszybszą i najdokładniejszą metodą cięcia blach, dlatego tym większą cieszy się popularnością. W tej zapotrzebowanie w naszej firmie na usługę wypalania plazmowego pojawia się nie tylko ze strony nowoczesnego budownictwa (potrzeby własne), ale również wielu klientów z kraju (rejon Śląska) i zagranicy zlecających nam wykonanie gotowych produktów według wcześniej omówionych projektów. Każda wykonywana przez nas usługa nie jest ograniczona czasem oczekiwania na półprodukty firmy zewnętrznej, co przekłada się na szybkość i bardzo dobrą jakość gotowego produkt.

Obróbka mechaniczna

W ramach kompleksowej obsługi klienta zatroszczyliśmy się również o dział zajmujący się obróbką mechaniczną metali. W naszej hali produkcyjnej mieszczącej się w Bytomiu posiadamy centra robocze przygotowane pod kątem różnorodnej obróbki mechanicznej metalu. Obsługiwane są przez doświadczoną kadrę pracowniczą posiadającą bogatą wiedzę w zakresie wytaczania, wiercenie, frezowania czy gwintowania. Jest to kolejny atut naszej firmy, który oznacza dla klienta szybki termin realizacji oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego z kontrahentów.

Montaż konstrukcji

Firma Kumibex oferuje Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostawy oraz montażu różnego rodzaju konstrukcji stalowych począwszy od elementów stosowanych przy rozbudowie domów jednorodzinnych, kamienic, przez montaż hal produkcyjnych, sportowych, magazynowych aż do indywidualnych konstrukcji wykorzystywanych w urządzeniach linii produkcyjnych, czy transformatorach.

Zaopatrujemy inwestorów w nowoczesne i profesjonalnie wykonane konstrukcje stalowe, służące do budowy obiektów o szerokim spektrum przeznaczenia. Swoim zakresem obejmujemy teren całej polski (montaż), oraz niektóre kraje Europy (gotowe elementy). Zlecenia trudne i nietypowe za każdym razem są analizowane przez naszych ekspertów, tak by najlepiej spełnić oczekiwania kontrahenta.

Zadaj pytanie na temat tego produktu:

Wymagane *